Get Adobe Flash player
Náhradní vůz

Stali jste se účastníky dopravní nehody, kterou jste nezavinili?

Pokud jste se rozhodli využít služeb naší firmy, nabízíme Vám, ať už jste podnikatel nebo soukromá osoba, zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy zcela zdarma. V případě totální škody můžete náhradní vozidlo využívat až do doby, kdy pojišťovna poskytne pojistné plnění.

Pro naše klienty máme připraveny náhradní vozy všech kategorií od osobních (Škoda Fabia, Octavia, Ford Mondeo...) až po luxusní limuzíny (Škoda Superb, Peugeot 607, BMW 730 ...). Samozřejmostí jsou i varianty dodávkových automobilů.
Pro poškozeného účastníka dopravní nehody je zapůjčení náhradního automobilu zcela zdarma.

Jste závislí na svém vozidle, ať už ze soukromých nebo služebních důvodů? Položili jste si otázku, čím budete jezdit po dobu opravy Vašeho vozidla nebo po dobu vyřízení Vaší pojistné události?

Proč byste měli kvůli poškození, které jste nezavinili, snižovat ze svého standardu, kterým je bezpochyby i užívání Vašeho vozidla?

Nacházíte se v roli poškozeného, do které jste se nedostali vlastní vinou, tak proč nevyužít všech svých práv, mezi které patří i bezplatné zapůjčení náhradního vozidla od naší firmy, a to jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatelské subjekty.

Nenechte se zmást případným tvrzením neseriózních pojišťoven, které se Vám prostřednictvím svých zaměstnanců snaží upírat Váš nárok na náhradní vozidlo pod vidinou úspory vlastních finančních zdrojů. Pojišťovna je zisková společnost jako každá jiná a není v jejím zájmu upozorňovat Vás na všechny Vaše nároky, které pro ni samotnou znamenají pouze další výdaje.

Například mýtus pojišťoven o tom, že nárok na bezplatné zapůjčení náhradního vozidla má pouze poškozený podnikatel, není pravdivý. Naše firma Vám ráda bezplatně poskytne náhradní vůz bez ohledu na to, slouží-li Vám Váš poškozený vůz k soukromým nebo podnikatelským účelům. Bezplatné zapůjčení náhradního vozidla poškozenému převážně motivuje pojišťovnu viníka, která veškeré služby spojené s poškozením Vašeho vozidla proplácí, k bezodkladnému vyřízení a proplacení Vaší pojistné události.

O bezplatné zapůjčení náhradního vozidla můžete žádat i v případě, že jste již sami nahlásili pojistnou událost na pojišťovně, nebo i v případě, kdy jste již zadali opravu svého poškozeného vozidla autoservisu.

Možná doba zapůjčení náhradního vozidla

Parciální škoda - možnost bezplatného zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy Vašeho poškozeného vozidla, maximálně po dobu mezi předáním vozidla do autoservisu a dokončením opravy Vašeho poškozeného vozidla autoservisem, tj. maximálně na dobu mezi vystavením zakázkového listu a fakturou za opravu autoservisem.

Totální škoda - možnost bezplatného zapůjčení náhradního vozidla po dobu vyřízení Vaší pojistné události, maximálně po dobu od vzniku pojistné události až do doby vyplacení pojistného plnění za Vaše poškozené vozidlo, popřípadě do doby obstarání si nového vozidla, nastane-li tato varianta dříve.
 
Rozpočet nákladů na opravu (svépomoc) - možnost bezplatného zapůjčení náhradního vozidla od doby vzniku pojistné události na dobu nezbytně nutnou, nebo po dobu opravy Vašeho poškozeného vozidla, maximálně na počet dní, který je stanovený výpočtem expertním systémem.

Anketa

Jak se vám líbí přeznačení kruháku u kolínského Lidlu?: